| Year | 2021 |
|---|---|
| Make | Keystone |
| Brand | Keystone |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 4YDT29121MB451909 |
| Stock ID | KA21009 |
| Condition | Used Sold |
| Exterior | White |
| Interior | Tan |
| UVW | 6,601 lbs |
| Dry Hitch | 655 lbs |
| CCC | 1,599 lbs |
| Length (ft,in) | 33'' 8" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 7" |
| Tanks (gal) | F:60.00 G:60.00 B:30.00 |
| Awnings (ft) | 1:21.00 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 8 |
| Slides | 1 |
This is a USED 2021 Keystone Outback Ultra-Lite 291UBH Travel Trailer on the lot at Big Adventure RV.
If interested please call us at 417-745-2267, scan the QR code below or visit:www.bigadventurerv.com/display?id=94211