| Year | 2021 |
|---|---|
| Make | Prime Time |
| Brand | Prime Time |
| Type | Fifth Wheel |
| VIN | 5ZT3NWB7MG703586 |
| Stock ID | PS21009 |
| Condition | Used Sold |
| Exterior | Champagne |
| Interior | Brown |
| UVW | 11,058 lbs |
| Dry Hitch | 1,817 lbs |
| CCC | 2,759 lbs |
| Length (ft,in) | 36'' 6" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 13'' 1" |
| Tanks (gal) | F:54.00 G:73.00 B:39.00 |
| Awnings (ft) | 1:16.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
This is a USED 2021 Prime Time Sanibel 3102WB Fifth Wheel on the lot at Big Adventure RV.
If interested please call us at 417-745-2267, scan the QR code below or visit:www.bigadventurerv.com/display?id=93536