| Year | 2024 |
|---|---|
| Make | Keystone |
| Brand | Keystone |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 4YDT0BR23RA450727 |
| Stock ID | OU24992 |
| Condition | New Sold |
| Exterior | White |
| Interior | Cashmere |
| UVW | 8,791 lbs |
| Dry Hitch | 1,075 lbs |
| CCC | 1,709 lbs |
| Length (ft,in) | 37'' 7" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 4" |
| Tanks (gal) | F:54.00 G:76.00 B:38.00 |
| Awnings (ft) | 1:11.00 2:13.00 3:0.00 |
| Sleeps | 6 |
| Slides | 3 |
This is a NEW 2024 Keystone Outback 328RL Travel Trailer on the lot at Big Adventure RV.
If interested please call us at 417-745-2267, scan the QR code below or visit:www.bigadventurerv.com/display?id=88973