| Year | 2024 |
|---|---|
| Make | Keystone |
| Brand | Keystone |
| Type | Fifth Wheel |
| VIN | 4YDFSTT28R4530299 |
| Stock ID | SP24879 |
| Condition | New In Stock |
| Exterior | White |
| Interior | Cedar |
| UVW | 11,973 lbs |
| Dry Hitch | 2,440 lbs |
| CCC | 2,027 lbs |
| Length (ft,in) | 39'' 4" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 13'' 2" |
| Tanks (gal) | F:81.00 G:78.00 B:44.00 |
| Awnings (ft) | 1:20.00 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 10 |
| Slides | 4 |
This is a NEW 2024 Keystone Sprinter Limited 3570LFT Fifth Wheel on the lot at Big Adventure RV.
If interested please call us at 417-745-2267, scan the QR code below or visit:www.bigadventurerv.com/display?id=88876