| Year | 2021 |
|---|---|
| Make | Jayco |
| Brand | Jayco |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 1UJBJ0BR8M14L0070 |
| Stock ID | JW21003 |
| Condition | Used Sold |
| Exterior | White |
| Interior | Grey |
| UVW | 6,805 lbs |
| Dry Hitch | 785 lbs |
| CCC | 1,345 lbs |
| GVWR | 8,150 lbs |
| Length (ft,in) | 33'' 6" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 3" |
| Tanks (gal) | F:42.00 G:61.00 B:30.00 |
| Awnings (ft) | 1:21.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |
This is a USED 2021 Jayco White Hawk 28RL Travel Trailer on the lot at Big Adventure RV.
If interested please call us at 417-745-2267, scan the QR code below or visit:www.bigadventurerv.com/display?id=43695