| Year | 2026 |
|---|---|
| Make | Keystone |
| Brand | Keystone |
| Type | Fifth Wheel |
| VIN | 4YDFARU22TE550201 |
| Stock ID | AR261053 |
| Condition | New In Stock |
| Exterior | White |
| Interior | Dovetail |
| UVW | 12,570 lbs |
| Dry Hitch | 2,650 lbs |
| CCC | 1,930 lbs |
| Length (ft,in) | 41'' 7" |
| Height (ft,in) | 13'' 5" |
| Tanks (gal) | F:54.00 G:78.00 B:48.00 |
| Awnings (ft) | 1:11.00 2:16.00 3:0.00 |
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
This is a NEW 2026 Keystone Arcadia 3790RO Fifth Wheel on the lot at Big Adventure RV.
If interested please call us at 417-745-2267, scan the QR code below or visit:www.bigadventurerv.com/display?id=111028