| Year | 2024 |
|---|---|
| Make | Coleman |
| Brand | Coleman |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 4YDTCMG15RM939500 |
| Stock ID | FRC2408 |
| Condition | Used In Stock |
| Exterior | White |
| Interior | Grey |
| UVW | 3,013 lbs |
| Dry Hitch | 422 lbs |
| CCC | 1,387 lbs |
| Length (ft,in) | 21'' 5" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 9'' 6" |
| Tanks (gal) | F:28.00 G:28.00 B:28.00 |
| Awnings (ft) | 1:10.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 4 |
This is a USED 2024 Coleman 17R Travel Trailer on the lot at Big Adventure RV.
If interested please call us at 417-745-2267, scan the QR code below or visit:www.bigadventurerv.com/display?id=103031